Partneři webu


Warning: Illegal string offset 'default' in /var/www/vhosts/sportage-kia.cz/httpdocs/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 2465

Warning: Illegal string offset 'default' in /var/www/vhosts/sportage-kia.cz/httpdocs/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 2493

Warning: Illegal string offset 'default' in /var/www/vhosts/sportage-kia.cz/httpdocs/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 2521

Warning: Illegal string offset 'default' in /var/www/vhosts/sportage-kia.cz/httpdocs/wp-content/plugins/contact-form-plugin/contact_form.php on line 2534

Vážení návštěvníci našeho webu o Kii Sportage. Jistě jste si někdy zoufali, že neznáte opravdu prověřené šikovné firmy a fachmany, kteří dovedou poradit a pomoci v nečekané situaci, v jaké se občas každý řidič může ocitnout.

Následující partneři našeho webu nabízejí užitečné služby a produkty, které doopravdy oceníte. Myslíte si, že zde právem patří i zápis vaší firmy? Kontaktujte nás s pomocí kontaktního formuláře.

AZ Pneu s.r.o. –  pneumatiky a elektrony pro vaše plechové miláčky

pneumatikyNejen pro Kii Sportage má e-shop společnosti AZ Pneu s.r.o. připravenu ucelenou nabídku kvalitních značkových pneumatik. Nabízí pneumatiky od předních světových výrobců a k nim samozřejmě také plechové disky a designové elektrony od známých značek.

Pro vaše auto si můžete vybrat z nejen rozsáhlé nabídky pneumatik a elektronů, můžete zde zakoupit kompletní příslušenství pro vašeho plechového miláčka.

Sluneční brýle pro řidiče Polaroid

Brýle Polaroid pro řidiče

Speciální sluneční brýle Polaroid chrání řidiče nejen před UV zářením ale také proti odraženým slunečním paprskům. Odražené sluneční paprsky nutí řidiče mžourat a přivírat oči. Oslnění tímto zářením patří mezi příčiny způsobující dopravní nehody. Technologie Polaroid chránící proti odraženému slunečnímu záření je v Evropě jedinečná.

Střešní nosiče

Nosiče kol, lyží a dalších nákladů na auta včetně poradenských a montážních služeb a možnosti zapůjčení! Pokud sháníte autopříslušenství, tažná zařízení, autoboxy a další, navštivte www.nosice.com. Nabídka od nejlevnějších až po nejsofistikovanější typy autonosičů od mnoha světových výrobců pro všechny typy osobních automobilů.